Šis 3.0 TFSI Tiptronic quattro (333 hp) variklis buvo montuojamas 4M SUV kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Cilindrų skaičius | 6 |
|---|---|
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Galios didinimas | Turbina |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 440Nm |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500 to 6 500RPM |
| Variklio galia | 333bhp |
| Tūris / talpa | 2995cm3 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2900up to 5 300 RPM |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 85litre |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.4litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.1second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.8litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 900 to 1 250km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2045kg |
|---|---|
| Pakrauto automobilio svoris | 2740kg |
| Priekinė ašis | 1679mm |
| Aukštis | 1741mm |
| Galinė ašis | 1691mm |
| Min. bagažinės talpa | 890litre |
| Važiuoklės bazė | 2994mm |
| Maks. bagažinės talpa | 890litre |
| Ilgis | 5052mm |
| Plotis | 1968mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | SUV |
| Tūris / talpa | 695kg |
| Miestas | 11.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.