Šis 2.5 TFSI quattro S tronic (340 hp) variklis buvo montuojamas 8PA Sportback hatchback kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1794mm |
| Ilgis | 4302mm |
| Aukštis | 1402mm |
| Važiuoklės bazė | 2578mm |
| Priekinė ašis | 1564mm |
| Galinė ašis | 1528mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2480cm3 |
| Variklio galia | 340bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 400 to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 450Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 5 300 RPM |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.1litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.