Šis 3.0 TFSI tiptronic quattro (354 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation SUV kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 2017m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4671mm |
| Plotis | 1983mm |
| Aukštis | 1635mm |
| Važiuoklės bazė | 2824mm |
| Priekinė ašis | 1624mm |
| Galinė ašis | 1613mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1945kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2500kg |
| Tūris / talpa | 555kg |
| Min. bagažinės talpa | 550litre |
| Maks. bagažinės talpa | 550litre |
| Permitted road-train weight | 4900kg |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.3litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 650 to 1 030km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.4second |
| Tūris / talpa | 2995cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 354bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 400 to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 500Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1370up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Twin-scroll |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Pneumatic, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 13 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.