Šis 4.3 AT 4WD (190 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Regular Cab pickup 2-doors kėbule, kuris Chevrolet buvo gaminamas nuo 1994m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 40 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.8litre |
| Degalų bako talpa | 75.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 640km |
| Kuras | Benzinas |
| Tūris / talpa | 4293cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 190bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 500RPM |
| Sukimo momentas | 353Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Monoinjection |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 101.6mm |
| Stūmoklio eiga | 88.4mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4793mm |
| Plotis | 1725mm |
| Aukštis | 1621mm |
| Važiuoklės bazė | 2751mm |
| Prošvaisa | 191mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1565kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2109kg |
| Tūris / talpa | 544kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1225/1043kg |
| Permitted road-train weight | 4604kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1849x1387x427mm |
| Cargo compartment volume | 1.12m3 |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 18.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 16.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.