Šis 2.0 MT (121 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 1994m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 170Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 121bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 750RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 81mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2650RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4454mm |
| Plotis | 1834mm |
| Aukštis | 1714mm |
| Važiuoklės bazė | 2824mm |
| Priekinė ašis | 1534mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3300litre |
| Min. bagažinės talpa | 340litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1510kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2300kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 177km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 620 to 1 000km |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Miestas | 15.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.