Šis 2.0 MT (132 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 1994m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 940km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 186km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.4second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 132bhp |
| Sukimo momentas | 180Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4455mm |
| Plotis | 1835mm |
| Aukštis | 1720mm |
| Važiuoklės bazė | 2825mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1555kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2360kg |
| Min. bagažinės talpa | 340litre |
| Maks. bagažinės talpa | 3000litre |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Spring strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 16.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.