Šis 2.0 MT Turbo (147 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Fiat buvo gaminamas nuo 1994m. iki 2002m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.9litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 1 050km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 195km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.1second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 147bhp |
| Sukimo momentas | 235Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 5.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4454mm |
| Plotis | 1834mm |
| Aukštis | 1714mm |
| Važiuoklės bazė | 2824mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1575kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2340kg |
| Min. bagažinės talpa | 340litre |
| Maks. bagažinės talpa | 3300litre |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 15.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.