Šis 2.3 Duratec AT (161 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Pakrauto automobilio svoris | 2165kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1541kg |
| Prošvaisa | 130mm |
| Galinė ašis | 1605mm |
| Min. bagažinės talpa | 493litre |
| Priekinė ašis | 1588mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Aukštis | 1500mm |
| Ilgis | 4850mm |
| Plotis | 1886mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | Sedanas |
| Maks. bagažinės talpa | 493litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.7litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.8litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.5second |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Maksimalus greitis | 207km/h |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 1 040km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 11.6m |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Variklio galia | 161bhp |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2261cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Sukimo momentas | 208Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4200RPM |
| Miestas | 16.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.