Šis 2.0 TDCi Duratorq MT (150 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Sedanas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 62litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.8litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 4.7litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.3second |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 1 320 to 1 630km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Cilindrų skaičius | 4 |
|---|---|
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Galios didinimas | Turbina |
| Variklio galia | 150bhp |
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 2 500 RPM |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
|---|---|
| Aukštis | 1476mm |
| Ilgis | 4869mm |
| Kėbulas | Sedanas |
| Plotis | 1852mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Miestas | 5.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 5.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.