Šis 2.0 EcoBoost AT (199 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Sedanas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 14 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
|---|---|
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 345Nm |
| Galios didinimas | Turbina |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Variklio galia | 199bhp |
| Tūris / talpa | 1999cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2700up to 3 500 RPM |
| Cilindro skersmuo | 87.5mm |
| Stūmoklio eiga | 83.1mm |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.6litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.7second |
| Maksimalus greitis | 218km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8litre |
| Kuras | 92 RON |
| Degalų bako talpa | 62.5litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 540 to 1 040km |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Plotis | 1852mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Aukštis | 1465mm |
| Ilgis | 4871mm |
| Min. bagažinės talpa | 516litre |
| Maks. bagažinės talpa | 516litre |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 13.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.