Šis 2.2 TD MT 4x4 (150 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Rap Cab pickup 2-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.3litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 820 to 1 070km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.8second |
| Tūris / talpa | 2198cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 700RPM |
| Sukimo momentas | 375Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 94.6mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 5359mm |
| Plotis | 1850mm |
| Aukštis | 1706mm |
| Važiuoklės bazė | 3220mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 229mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1946kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3200kg |
| Tūris / talpa | 1254kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1480/1850kg |
| Permitted road-train weight | 5950kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1847x1560x511mm |
| Loading height | 835mm |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 11.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.