Šis 3.2 TD AT 4x4 (200 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Rap Cab pickup 2-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.2litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 920km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.1second |
| Tūris / talpa | 3127cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 000RPM |
| Sukimo momentas | 470Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 2 750 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89.9mm |
| Stūmoklio eiga | 100.7mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 5359mm |
| Plotis | 1850mm |
| Aukštis | 1706mm |
| Važiuoklės bazė | 3220mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 229mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2082kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3200kg |
| Tūris / talpa | 1118kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1480/1850kg |
| Permitted road-train weight | 5950kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1847x1560x511mm |
| Loading height | 835mm |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 14.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.