Šis 2.5 MT 4x4 (166 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Rap Cab pickup 2-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2012m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 4 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.8litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 900km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 2488cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 166bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 226Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 5359mm |
| Plotis | 1850mm |
| Aukštis | 1706mm |
| Važiuoklės bazė | 3220mm |
| Priekinė ašis | 1560mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 229mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1946kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3200kg |
| Tūris / talpa | 1254kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1480/1850kg |
| Permitted road-train weight | 5950kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1847x1560x511mm |
| Loading height | 835mm |
| Kėbulas | Pickup |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 16.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.