Šis 2.2 i-DTEC MT (150 hp) variklis buvo montuojamas 8 generation Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Honda buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 350Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2199cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 97mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4725mm |
| Plotis | 1840mm |
| Aukštis | 1440mm |
| Važiuoklės bazė | 2705mm |
| Priekinė ašis | 1589mm |
| Galinė ašis | 1588mm |
| Prošvaisa | 135mm |
| Min. bagažinės talpa | 467litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1632kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2030kg |
| Tūris / talpa | 398kg |
| Maks. bagažinės talpa | 467litre |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 212km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.4second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 4.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 5.3litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 960 to 1 480km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.7m |
| Miestas | 7.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 6.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.