Šis 2.4 AT 4WD LWB (110 hp) variklis buvo montuojamas Starex Van kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 24 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.9litre |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 390 to 660km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 155km/h |
| Tūris / talpa | 2351cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 500RPM |
| Sukimo momentas | 181Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2300RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 86.5mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.7m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 5035mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1965mm |
| Važiuoklės bazė | 3080mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1545mm |
| Prošvaisa | 185mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1815kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2650kg |
| Tūris / talpa | 835kg |
| Min. bagažinės talpa | 4400litre |
| Maks. bagažinės talpa | 4400litre |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 20.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.