Šis 2.5 TD MT (99 hp) variklis buvo montuojamas Starex Van kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 24 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Van |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4695mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1880mm |
| Važiuoklės bazė | 2810mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1545mm |
| Prošvaisa | 185mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3295litre |
| Min. bagažinės talpa | 364litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1847kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2550kg |
| Tūris / talpa | 703kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2477cm3 |
| Variklio galia | 99bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 91.1mm |
| Stūmoklio eiga | 95mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 225Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 148km/h |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 760km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 18.6second |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Miestas | 14.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.