Šis 2.4 MT (135 hp) variklis buvo montuojamas Starex Van kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 24 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Van |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4695mm |
| Plotis | 1820mm |
| Aukštis | 1880mm |
| Važiuoklės bazė | 2810mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1545mm |
| Prošvaisa | 185mm |
| Maks. bagažinės talpa | 3259litre |
| Min. bagažinės talpa | 364litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1800kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2550kg |
| Tūris / talpa | 750kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2351cm3 |
| Variklio galia | 135bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 191Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Cilindro skersmuo | 86.5mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Degalų bako talpa | 65litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 410 to 720km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.8second |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Miestas | 19.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.