Šis 2.0 AT (150 hp) variklis buvo montuojamas VF [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 70litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.1litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.9litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.9second |
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 1 150km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Pakrauto automobilio svoris | 2040kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 1533kg |
| Prošvaisa | 147mm |
| Galinė ašis | 1597mm |
| Min. bagažinės talpa | 505litre |
| Priekinė ašis | 1591mm |
| Važiuoklės bazė | 2770mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Kėbulas | Sedanas |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4745mm |
| Plotis | 1815mm |
| Maks. bagažinės talpa | 505litre |
| Permitted road-train weight | 3540kg |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Variklio galia | 150bhp |
| Tūris / talpa | 1999cm3 |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Sukimo momentas | 193Nm |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Miestas | 13.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.