Šis 2.0 MT (150 hp) variklis buvo montuojamas VF [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
|---|---|
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Tūris / talpa | 1999cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Sukimo momentas | 193Nm |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.4litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.4second |
| Maksimalus greitis | 204km/h |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 670 to 1 130km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Apsisukimo spindulys | 10.9m |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1815mm |
| Ilgis | 4745mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2770mm |
| Priekinė ašis | 1591mm |
| Min. bagažinės talpa | 505litre |
| Galinė ašis | 1597mm |
| Prošvaisa | 147mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 2020kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1516kg |
| Maks. bagažinės talpa | 505litre |
| Permitted road-train weight | 3520kg |
| Miestas | 12.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.