Šis S63 AMG 4Matic Speedshift Plus 7G-Tronic long base (585 hp) variklis buvo montuojamas W222/C217/A217 AMG sedan 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.1litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.3litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 990km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4second |
| Tūris / talpa | 5461cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 585bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 900Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2250up to 3 750 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 98mm |
| Stūmoklio eiga | 90.5mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.3m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 5287mm |
| Plotis | 1915mm |
| Aukštis | 1499mm |
| Važiuoklės bazė | 3165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2070kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2725kg |
| Tūris / talpa | 655kg |
| Min. bagažinės talpa | 510litre |
| Maks. bagažinės talpa | 510litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1130/940kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 16.9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.