Šis S63 AMG 9G-Tronic 4Matic long base (612 hp) variklis buvo montuojamas W222/C217/A217 AMG sedan 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 5271mm |
| Plotis | 1905mm |
| Aukštis | 1496mm |
| Važiuoklės bazė | 3165mm |
| Priekinė ašis | 1630mm |
| Galinė ašis | 1643mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2070kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2745kg |
| Tūris / talpa | 675kg |
| Min. bagažinės talpa | 510litre |
| Maks. bagažinės talpa | 510litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 600 to 960km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 3.5second |
| Tūris / talpa | 3982cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 612bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 500 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 900Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2750up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 9 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.34m |
| Priekinė važiuoklė | Pneumatic, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Pneumatic, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai, perforuoti |
| Miestas | 14 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.