Šis 316 CDI BlueEFFICIENCY 7G-Tronic L4H3 (163 hp) variklis buvo montuojamas W906 Van kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1110 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
| Cargo compartment volume | 17m3 |
|---|---|
| Loading height | 647mm |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 4700x1780x2140mm |
| Permitted road-train weight | 5500kg |
| Tūris / talpa | 1165kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2240kg |
| Važiuoklės bazė | 4325mm |
| Aukštis | 3055mm |
| Plotis | 1993mm |
| Ilgis | 7345mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
| Kėbulas | Van |
| Apsisukimo spindulys | 15.6m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Galios didinimas | Turbina |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 2 400 RPM |
| Sukimo momentas | 360Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Variklio galia | 163bhp |
| Tūris / talpa | 2143cm3 |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
|---|---|
| Kuras | Dyzelinas |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 820 to 1 100km |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.8litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.2litre |
| Miestas | 10.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.