Šis 516 CDI AT L3H2 (163 hp) variklis buvo montuojamas W906 Van kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1110 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.5litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 760 to 970km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Tūris / talpa | 2143cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 163bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 360Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 2 400 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 15.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 6945mm |
| Plotis | 1993mm |
| Aukštis | 2815mm |
| Važiuoklės bazė | 4325mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2170kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 5000kg |
| Tūris / talpa | 1240kg |
| Permitted road-train weight | 7000kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 4300x1780x1940mm |
| Loading height | 640mm |
| Cargo compartment volume | 14m3 |
| Kėbulas | Van |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.