Šis 2.4 DI-D MT AWD (181 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation SUV kėbule, kuris Mitsubishi buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1815mm |
| Ilgis | 4785mm |
| Aukštis | 1805mm |
| Važiuoklės bazė | 2800mm |
| Priekinė ašis | 1520mm |
| Galinė ašis | 1515mm |
| Prošvaisa | 218mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2095kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2442cm3 |
| Variklio galia | 181bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 430Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 800 to 1 040km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.4second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.2m |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Miestas | 10 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.