Šis 1.8 MT 4WD (110 hp) variklis buvo montuojamas U12 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 28 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 150Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1838cm3 |
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Monoinjection |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4520mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1395mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1170kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 700 to 1 180km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Miestas | 10.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.