Šis 2.0 D MT (67 hp) variklis buvo montuojamas U12 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 28 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 127Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1974cm3 |
| Variklio galia | 67bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 600RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2400RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 85mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4520mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1375mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1110kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 3.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 860 to 1 710km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Miestas | 8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.