Šis 2.0 T SSS AT 4WD (205 hp) variklis buvo montuojamas U12 Sedanas kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 28 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 275Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 205bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4520mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1390mm |
| Važiuoklės bazė | 2550mm |
| Priekinė ašis | 1460mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1360kg |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 920km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Miestas | 15.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.