Šis 2.4 MT (150 hp) variklis buvo montuojamas S30 Kupė kėbule, kuris Nissan buvo gaminamas nuo 1969m. iki 1973m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 24 |
| Plotis | 1630mm |
| Ilgis | 4116mm |
| Aukštis | 1289mm |
| Važiuoklės bazė | 2305mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1150kg |
| Priekinė ašis | 1356mm |
| Galinė ašis | 1345mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2393cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 192Nm |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 73.7mm |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 196km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.5litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 570km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 9.6m |
| Miestas | 14.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.