Šis 1.8 MT (110 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Universalas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1995m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.5litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 1 170km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 189km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.6second |
| Tūris / talpa | 1761cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 110bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 155Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4250RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 81mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4736mm |
| Plotis | 1760mm |
| Aukštis | 1500mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1500mm |
| Galinė ašis | 1480mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1385kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1805kg |
| Min. bagažinės talpa | 525litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1740litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | A few levers and rods |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.