Šis 2.0 Turbo MT (147 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Universalas kėbule, kuris Peugeot buvo gaminamas nuo 1995m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.2litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 224km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.6second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 147bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 300RPM |
| Sukimo momentas | 235Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4725mm |
| Plotis | 1765mm |
| Aukštis | 1500mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1500mm |
| Galinė ašis | 1480mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1460kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1930kg |
| Min. bagažinės talpa | 525litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1740litre |
| Kėbulas | Universalas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | A few levers and rods |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 17 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.