Šis 4.0 AT (249 hp) variklis buvo montuojamas J120 Crossover 3-doors kėbule, kuris Toyota buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 382Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3956cm3 |
| Variklio galia | 249bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200up to 3 800 RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4405mm |
| Plotis | 1875mm |
| Aukštis | 1905mm |
| Važiuoklės bazė | 2455mm |
| Priekinė ašis | 1575mm |
| Galinė ašis | 1575mm |
| Prošvaisa | 220mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1150litre |
| Min. bagažinės talpa | 403litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1760kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2600kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 175km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.2litre |
| Degalų bako talpa | 87litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 490 to 820km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Priekinė važiuoklė | Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Miestas | 21.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.