Šis 2.0 MT L2H3 (115 hp) variklis buvo montuojamas T5 [Restyling] Kombi minibus 4-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 64 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.6litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 910km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 152km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.6second |
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 115bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 170Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2700up to 4 700 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 13.2m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5292mm |
| Plotis | 1904mm |
| Aukštis | 2476mm |
| Važiuoklės bazė | 3400mm |
| Priekinė ašis | 1628mm |
| Galinė ašis | 1628mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1780kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2850kg |
| Tūris / talpa | 1070kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1525/1575kg |
| Permitted road-train weight | 4500kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2753x1692x1940mm |
| Loading height | 571mm |
| Cargo compartment volume | 9.3m3 |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 16.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.