Šis 2.0 TSI MT L1H2 (204 hp) variklis buvo montuojamas T5 [Restyling] Kombi minibus 4-doors kėbule, kuris Volkswagen buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2015m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 64 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.3litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 940km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 194km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.5second |
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 204bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 200 to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4892mm |
| Plotis | 1904mm |
| Aukštis | 2176mm |
| Važiuoklės bazė | 3000mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1976kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2600kg |
| Tūris / talpa | 624kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1500/1400kg |
| Permitted road-train weight | 4500kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2353x1692x1626mm |
| Loading height | 572mm |
| Cargo compartment volume | 6.7m3 |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 16.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.