Šis 2.4 D5 MT AWD (5 places) (185 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Volvo buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 25 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Degalų bako talpa | 68litre |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.9litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.7litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.9second |
| Maksimalus greitis | 195km/h |
| Kuras | Dyzelinas |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 990km |
| Pakrauto automobilio svoris | 2740kg |
|---|---|
| Nepakrauto automobilio svoris | 2092kg |
| Prošvaisa | 218mm |
| Galinė ašis | 1624mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1837litre |
| Min. bagažinės talpa | 1837litre |
| Priekinė ašis | 1634mm |
| Važiuoklės bazė | 2857mm |
| Aukštis | 1784mm |
| Ilgis | 4807mm |
| Plotis | 1898mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Kėbulas | SUV |
| Tūris / talpa | 648kg |
| Permitted road-train weight | 4990kg |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
|---|---|
| Stūmoklio eiga | 93mm |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Galios didinimas | Turbina |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Sukimo momentas | 400Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Variklio galia | 185bhp |
| Tūris / talpa | 2401cm3 |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Miestas | 12.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.