Šis 2.5 T5 Geartronic AWD (5 places) (210 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Volvo buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 25 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.7litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 870km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.9second |
| Tūris / talpa | 2521cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 210bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 320Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 93.2mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.5m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4807mm |
| Plotis | 1898mm |
| Aukštis | 1784mm |
| Važiuoklės bazė | 2857mm |
| Priekinė ašis | 1634mm |
| Galinė ašis | 1624mm |
| Prošvaisa | 218mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2043kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2570kg |
| Min. bagažinės talpa | 1178litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1837litre |
| Permitted road-train weight | 4370kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 19.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.