Šis 2.5 T5 MT AWD (5 places) (210 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Volvo buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2014m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 25 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4807mm |
| Plotis | 1898mm |
| Aukštis | 1784mm |
| Važiuoklės bazė | 2857mm |
| Priekinė ašis | 1634mm |
| Galinė ašis | 1624mm |
| Prošvaisa | 218mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1837litre |
| Min. bagažinės talpa | 1837litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1976kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2700kg |
| Tūris / talpa | 724kg |
| Permitted road-train weight | 4950kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2521cm3 |
| Variklio galia | 210bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 93.2mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 320Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1500RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.2litre |
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 760km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Miestas | 18 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.