Šis 2.0 AT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Mazda ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 19 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Garenbāze | 2700mm |
|---|---|
| Augstums | 1670mm |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Sēdvietas | 5 |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1560litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 403litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Klīrenss | 215mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1590mm |
| Garums | 4555mm |
| Platums | 1840mm |
| Pašmasa | 1400kg |
| Pilnā masa | 1985kg |
| Darba tilpums | 585kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1030/1055kg |
| Permitted road-train weight | 3880kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Maksimālais griezes moments | 210Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 83.5mm |
| Virzuļa gājiens | 91.2mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 56litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.9litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.9second |
| Maksimālais ātrums | 191km/h |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 710 to 1 040km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
|---|---|
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Apgriešanās rādiuss | 11.7m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 9.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.5 litri / 100km |
| Vidējais | 7.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.