Šis 2.2 SKYACTIV-D AT AWD (175 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Mazda ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 19 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.4litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.4second |
| Maksimālais ātrums | 204km/h |
| Degviela | Dīzelis |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 910 to 1 180km |
| Izmešu standarts | EURO VI |
| Pilnā masa | 2120kg |
|---|---|
| Pašmasa | 1678kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Klīrenss | 210mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1590mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1620litre |
| Garums | 4555mm |
| Platums | 1840mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Min. bagāžnieka tilpums | 503litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Augstums | 1670mm |
| Darba tilpums | 442kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1145/1085kg |
| Permitted road-train weight | 4120kg |
| Apgriešanās rādiuss | 11.7m |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 500RPM |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 175bhp |
| Darba tilpums | 2191cm3 |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Maksimālais griezes moments | 420Nm |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Pārpildes tips | Biturbo |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 94.3mm |
| Pilsētā | 7.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.6 litri / 100km |
| Vidējais | 6.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.