Šis 2.0 SKYACTIV-G MT AWD (160 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Mazda ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 19 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1840mm |
| Garums | 4555mm |
| Augstums | 1670mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 503litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1620litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1590mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Pašmasa | 1500kg |
| Pilnā masa | 2000kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 990/1010kg |
| Permitted road-train weight | 3900kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 160bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 208Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Cilindra diametrs | 83.5mm |
| Virzuļa gājiens | 91.2mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 197km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 720 to 1 000km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.7m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 9.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 7.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.