Šis 2.5 SKYACTIV-G AT AWD (187 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Mazda ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 19 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Cilindru skaits | 4 |
|---|---|
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 251Nm |
| Darba tilpums | 2488cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Dzinēja jauda | 187bhp |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3250RPM |
| Klīrenss | 215mm |
|---|---|
| Garenbāze | 2700mm |
| Augstums | 1670mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1590mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1620litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 503litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1585mm |
| Garums | 4555mm |
| Platums | 1840mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Pašmasa | 1602kg |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Dampers, Cylindrical springs |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.8litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 590 to 740km |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Ātrumkārba | Automātiskā |
| Apgriešanās rādiuss | 11.7m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 11.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.