Šis 1.9 TD MT H2 (68 hp) dzinējs tika uzstādīts T4 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 1998 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 36 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 770 to 1 070km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 130km/h |
| Darba tilpums | 1896cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 68bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 140Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 79.5mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Garums | 4789mm |
| Platums | 1840mm |
| Augstums | 2015mm |
| Garenbāze | 2920mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1554mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 2083kg |
| Pilnā masa | 2800kg |
| Darba tilpums | 717kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 5400litre |
| Virsbūves tips | Minibus |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.6 litri / 100km |
| Vidējais | 10 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.