Šis 2.5 TDI syncro MT H3 (102 hp) dzinējs tika uzstādīts T4 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 1998 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 36 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minibus |
|---|---|
| Sēdvietas | 6 |
| Platums | 1840mm |
| Garums | 4789mm |
| Augstums | 2385mm |
| Pašmasa | 2288kg |
| Pilnā masa | 2800kg |
| Garenbāze | 2920mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1554mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Darba tilpums | 512kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 5400litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2461cm3 |
| Dzinēja jauda | 102bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.2litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 940km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 151km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 21.1second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Pilsētā | 16.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 11.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.