Šis 2.8 V6 AT H4 (204 hp) dzinējs tika uzstādīts T4 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 1998 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 36 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 700km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 173km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.2second |
| Darba tilpums | 2792cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 204bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 245Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 90.3mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Garums | 4789mm |
| Platums | 1840mm |
| Augstums | 2570mm |
| Garenbāze | 2920mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1554mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 2308kg |
| Pilnā masa | 2890kg |
| Darba tilpums | 582kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 5400litre |
| Virsbūves tips | Minibus |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 21.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.7 litri / 100km |
| Vidējais | 16.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.