Šis 2.5 TDI syncro MT H4 (102 hp) dzinējs tika uzstādīts T4 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 1998 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 36 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 920km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 141km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 22.5second |
| Darba tilpums | 2461cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 102bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 250Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1900RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 5 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 95.5mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 6 |
|---|---|
| Garums | 4789mm |
| Platums | 1840mm |
| Augstums | 2570mm |
| Garenbāze | 2920mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1554mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 2348kg |
| Pilnā masa | 2800kg |
| Darba tilpums | 452kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 5400litre |
| Virsbūves tips | Minibus |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 16.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10 litri / 100km |
| Vidējais | 12.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.