Šis 2.8 VR6 MT H3 (140 hp) dzinējs tika uzstādīts T4 Minibus, ko Volkswagen ražoja no 1998 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 36 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minibus |
|---|---|
| Sēdvietas | 6 |
| Platums | 1840mm |
| Garums | 4789mm |
| Augstums | 2385mm |
| Pašmasa | 2188kg |
| Pilnā masa | 2800kg |
| Garenbāze | 2920mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1554mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Darba tilpums | 612kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 540litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 5400litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2792cm3 |
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 240Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 90.3mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 780km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.7second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Pilsētā | 19.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.2 litri / 100km |
| Vidējais | 14.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.