Šis 1.8 MT (75 hp) variklis buvo montuojamas 8A/B3 Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 20 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4393mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1397mm |
| Važiuoklės bazė | 2546mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1781cm3 |
| Variklio galia | 75bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 500RPM |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Sukimo momentas | 140Nm |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.