Šis 1.8 MT (90 hp) variklis buvo montuojamas 8A/B3 Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 20 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4404mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1397mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1070kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1550kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1781cm3 |
| Variklio galia | 90bhp |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 145Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3350RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.2litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 720 to 1 100km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 11.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.