Šis 2.0 quattro MT (112 hp) variklis buvo montuojamas 8A/B3 Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 20 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4393mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1397mm |
| Važiuoklės bazė | 2546mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1080kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1540kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
| Variklio galia | 112bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 300RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 170Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3150RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 196km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 680 to 1 360km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 12 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.