Šis 2.0 E quattro MT (137 hp) variklis buvo montuojamas 8A/B3 Sedanas kėbule, kuris Audi buvo gaminamas nuo 1986m. iki 1991m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 20 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4393mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1397mm |
| Važiuoklės bazė | 2546mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1110kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1570kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1984cm3 |
| Variklio galia | 137bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 800RPM |
| Įpurškimas | Carburetor |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 82mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 181Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 68litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 570 to 1 130km |
| Maksimalus greitis | 208km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Strut |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.