Šis 111 CDI MT L2H1 (115 hp) variklis buvo montuojamas W639 Minibus 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 44 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.1litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 710 to 1 100km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 2148cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 115bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 800RPM |
| Sukimo momentas | 290Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600up to 2 600 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Stūmoklio eiga | 88.3mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
|---|---|
| Ilgis | 4993mm |
| Plotis | 1901mm |
| Aukštis | 1875mm |
| Važiuoklės bazė | 3200mm |
| Priekinė ašis | 1901mm |
| Galinė ašis | 1901mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2135kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2940kg |
| Tūris / talpa | 805kg |
| Min. bagažinės talpa | 730litre |
| Maks. bagažinės talpa | 730litre |
| Permitted road-train weight | 4770kg |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms, Dampers, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.